איפה הכי כדאי לקחת משכנתא?

כל אחד מהבנקים המסחריים מעוניין להעניק כמה שיותר הלוואות כדי ליצור רווחים נאים לבנק. בשנים האחרונות פחתו התחלות הבנייה בישראל ולכן גם פחתו ביחס ישר כמותם של מקבלי ההלוואות. זו הסיבה שכל אחד מהבנקים עושה כל שניתן כי לקלוט עוד ועוד לקוחות המעוניינים במשכנתא.

הפרמטרים המשפיעים על תנאי המשכנתא

קיימים כמה פרמטרים המשפיעים על העלויות הנקבעות לכל לקוח בבנקים השונים. שיעורי הריבית והעמלות והתנאים הנלווים המוצעים לכל אחד מהלקוחות הם שונים ותלויים בשיקולים שונים של הבנקים. למעמדו של הלקוח בבנק יש אחיזה חשובה כמו העובדה שהוא עובד בעל וותק רב ומקבל משכורת נאה הנכנסת באופן אוטומטי בכל חודש לחשבון הבנק שלו, אם יש לו חסכונות או הוא פעיל בשוק ההון. החשיבה של הבנק מתמקדת גם באחוזי המימון הנדרשים לצורך רכישת הנכס.

תפקידו של הלקוח הוא לנהל משא ומתן עם הבנק כדי להשיג את התוצאות האופטימליות כך שהריביות והעמלות יהיו במינימום או יבוטלו לחלוטין ושלאורך זמן הוא יוכל לעמוד בהחזר המשכנתא בגובה התשלום החודשי שנקבע.

כל הבנקים המסחריים בישראל, עוסקים במתן משכנתאות

יועצי המשכנתאות של משכנתאות 2 ic ישמחו לעזור לכם במציאת המשכנתא הנכונה ביותר עבורכם באחד הבנקים .

בנק מזרחי טפחות למשכנתאות

הבנק מעניק כשליש מכלל המשכנתאות הניתנות בארץ, ללקוחותיו וללקוחות הבנקים האחרים, הריביות המוצעות משתנות על פי ההחלטות הספציפיות של הבנק לכל אחד מהלקוחות. לקוח המחליט להעביר את התנהלותו הכלכלית לבנק זה, מקבל כמו כן  אפשרות להלוואת פריים בסכומים הנעים בין שבעים וחמש למאה אלף ₪, לחמש עשרה שנה בריבית של פריים מינוס 0.4% .

בנק לאומי למשכנתאות

בנק זה מעניק כרבע מכלל המשכנתאות בישראל, לכל לקוחות הבנקים תוך מתן ריביות נמוכות יותר ללקוחות הבנק.

בנק הפועלים למשכנתאות

בנק זה שולט בחמישית מכלל המשכנתאות, מעניק הטבות ייחודיות ללקוחותיו ומעודד לקוחות חדשים להצטרף בתנאים מועדפים שהם גבוהים יותר מאלו הניתנים ללקוחות, אך הם די טובים.

בנק דיסקונט למשכנתאות

נתח השוק של בנק זה הוא כעשירית מכלל המשכנתאות. לקוחות הבנק יקבלו אישור למלוא ערך המימון ולקוחות הבנקים האחרים רק % 60 מערך המימון. לקוחות שיעבירו את חשבונותיהם לדיסקונט יקבלו הטבות נוספות.

הבנק הבינלאומי למשכנתאות

מעניק משכנתאות בהיקפים נמוכים, בעיקר ללקוחות הבנק הבינלאומי ובנק אוצר החיל, בתנאים מועדפים ללקוחות הבנקים הללו, לקוחות מצטרפים יזכו לריבית מופחתת ולעתים גם להטבה בסך 3,000 ₪ שתקוזז מדמי פתיחת התיק.

בנק אגוד משכנתאות

לא ערוך למתן משכנתאות, רוב הלווים הם לקוחות הבנק.

בנק ירושלים למשכנתאות

בנק המתמחה בתחום זה, ומעניק משכנתאות בריביות גבוהות, גם לנכסים בעלי בעיות רישומיות בנסח הטאבו וללקוחות בעלי קשיים פיננסיים.

היועצים המנוסים של משכנתא 2 ic , ישמחו לנתב את דרכיכם בסבך האפשרויות וההטבות כך שתקבלו את המשכנתא המשתלמת ביותר.