יועץ משכנתאות

זוגות צעירים רבים בוחרים בייעוץ משכנתאות חיצוני (הכוונה היא ליועץ משכנתאות שלא מטעם הבנק) וזאת על מנת להיות בטוחים כי הם מקבלים את התנאים הטובים ביותר ללקיחת ההלוואה הגדולה בחייהם – משכנתא. לקיחת משכנתא יכולה להיות הליך פשוט אם אתם נעזרים בשירותיהם של מקצוענים בתחום. במידה ואתם עומדים בכל הקריטריונים הדרושים תוכלו ליהנות מתנאי משכנתא מעולים הודות לייעוץ המקצועי שבחרתם לקחת.

זה כלל לא משנה אם אתם בוחרים בשירותיו של יועץ משכנתא נהריה או תל אביב. אזור המגורים כלל לא משנה, לפני שאתם בוחרים לשכור את שירותיהם של יועצי המשכנתאות השונים תצטרכו לבדוק המלצות קודמות מלקוחות קודמים ולבדוק האם הם סיפקו תוצאות מניבות בעבר.

יועץ משכנתאות – איתך לאורך כל הדרך

חשוב שתדעו כי שוק המשכנתאות הוא שוק אינטנסיבי, בעקבות הביקוש לדיור במדינת ישראל ענף ייעוץ המשכנתאות התרחב גם הוא. לכן, לפני שאתם שוכרים את שירותיהם של יועצי המשכנתאות השונים חשוב שתבדקו האם הם הצליחו עם לקוחותיהם הקודמים.

לקוחות רבים בוחרים ביועץ משכנתאות פרטי ולא ביועץ משכנתאות מהבנק, יועצים פרטיים מלווים אתכם לאורך כל הדרך עד לקבלת הלוואת המשכנתא. נם יערכו בשבילכם את העבודה הקשה ויבררו עבורכם היכן כדאי לכם לקחת את הלוואת המשכנתא. יועצי משכנתאות מקצוענים יובילו אתכם למשכנתא עם התנאים הטובים ביותר עבורכם עם הריביות הנמוכות ביותר.

תפקידו של יועץ המשכנתאות

תפקידו הראשון של יועץ המשכנתאות הוא לבדוק מולכם את גובה ההון העצמי העומד לרשותכם, אופן רישום הנכס, אופן רישום הבנק וכדומה. לאחר שיהיו בידיו כל הפרטים הדרושים הוא יוכל להתחיל במלאכה ולחפש לכם את תנאי המשכנתא הטובים ביותר עבורכם.

תפקידו השני הוא לבדוק את ההכנסות שלכם בהווה (והאם קיימות הכנסות עתידיות כגון: מענקים, קרן השתלמות וכדומה).

המשך התהליך הוא כמובן קשר ישיר עם כל הבנקים על מנת לבדוק עבורכם היכן משתלם לכם לקח את הלוואת המשכנתא.

קריטריונים לבחירת יועץ משכנתאות פרטי:

  • ניסיון קודם ומוכח מול הבנקים השונים.
  • רישיונות עבודה מול הבנקים : ככל שניתנת ליועץ המשכנתאות יד חופשית וקשרים מול בנק מסוים הסיכוי שיקבל עבורכם תנאים טובים יותר גדל.
  • מקצועיות, עמידה בדרישות הלקוח.
  • ניסיון קודם.

לסיכום, לקיחת הלוואת המשכנתא היא לא החלטה של מה בכך ולכן חשוב ואף רצוי להתנהל מול גורמים מקצועיים ואמינים. יועץ משכנתאות פרטי מקצועי יענה על דרישותיכם ההגיוניות ויוביל אתכם אל תנאי המשכנתא הטובים ביותר עבורכם.