יועץ משכנתאות

מהו תפקידו של יועץ משכנתאות והאם מומלץ להיעזר בשירותיו?

למה כדאי לי לשכור יועץ משכנתאות

בשעה טובה הגעתם לנקודת הזמן בחיים שמאפשרת לכם רכישת דירה, שבה תיפתחו בחיי משפחה ושבה תגדלו את ילדיכם. רכישת נכס למגורים היא תהליך מרגש אך כרוכה בלא מעט בירוקרטיה, ולרוב גם בהתחייבות כספית גבוהה ולתקופה ארוכה, כלומר התחייבות למשכנתא. האם כדאי להיעזר בשירותיו של יועץ משכנתאות?  הסיבות לכדאיות שכירת שירותיו של יועץ משכנתאות מוגשות לכם באדיבות חברת IC2 – חברה לייעוץ משכנתאות.

סיכון מחושב עם יועץ משכנתאות מנוסה

ההתחייבות למשכנתא כרוכה בסיכון. אם המשכנתא צמודה למדד, הסיכון הוא שהמדד יעלה וההחזר החודשי יגדל. סיכון דומה קיים בכל משכנתא צמודה, בין אם היא צמודת פריים, צמודת מט”ח, או כל סוג אחר של משכנתא צמודה. לעומת זאת אם אתם מתחייבים למשכנתא בריבית קבועה, שאינה צמודה, אתם מסתכנים בכך שתשלמו מחיר גבוה עבור הריבית. הריבית הקבועה תהיה מלכתחילה גבוהה משמעותית מן הריבית המקובלת בשוק. יועץ משכנתאות מנוסה, שמכיר את תנאי השוק ואת מגמותיו, ייעץ לכם לגבי המסלול הבטוח ביותר כיום בהתאם לתנאי השוק ולתחזיות העתידיות. אומנם בימינו נותרה הנבואה בידי השוטים ובמיוחד כשמדובר בכלכלה, אך יועץ משכנתאות מקצועי מסוגל לזהות מגמות ולנתח את מצב השוק בצורה מדויקת יותר מאשר אדם מהשורה שאינו בקי בתחום, וכך יצמצם את הסיכונים שלהם תהיו חשופים.

משא ומתן למשכנתא בתנאים הטובים ביותר

יועץ משכנתאות מקצועי ומנוסה ינהל עבורכם משא ומתן קשוח מול הגופים הפיננסיים השונים, וישיג תנאי משכנתא טובים יותר מאלו שתשיגו בעצמכם. לכן אם אינכם סוחרים ממולחים, כדאי להיעזר בשירותיו של יועץ מומחה. יועץ משכנתאות מנוסה מכיר את הגורמים שפועלים בשוק, ובמשך שנות עבודתו הוא יוצר מערכת יחסים של אמון ועבודה משותפת עם נציגי המוסדות הפיננסיים. ההיכרות עם האנשים ועם התחום מאפשרת ליועץ המשכנתאות להשיג עבורכם את המשכנתא בתנאים הטובים ביותר.

תמהיל אופטימלי דיוק ואופטימיזציה

רוב האנשים מתחייבים למשכנתא שמורכבת משילוב מסלולים שונים, לשם פיזור הסיכונים. את החישוב המדויק לגבי התמהיל שיניב עבורכם את המשכנתא המשתלמת ביותר, יידע רק בעל מקצוע מנוסה לעשות. לכל שינוי בתמהיל המשכנתא השפעה ישירה על רמת הסיכון ועל גובה ההחזר החודשי הצפוי. לכן דיוק ואופטימיזציה נחוצים כדי להבטיח שקט נפשי ויכולת החזר ארוכת טווח.

ייצוג הולם בראש סדר העדיפויות

בפגישה עם נציג הגוף הפיננסי שמאשר משכנתאות, תקבלו את כל המידע שהגוף הפיננסי מעוניין שתדעו. לכן חשוב שכל הזמן תזכרו שהאדם שנמצא מולכם מייצג את האינטרסים של הגוף הפיננסי ולא את האינטרסים שלכם. לעומת זאת יועץ משכנתאות שאתם שכרתם יציב את האינטרס שלכם בראש סדר העדיפויות, לא יסתיר בפניכם מידע חשוב, ולא ישמיט נתונים שחשוב שתדעו.

לסיכום

ההחלטה אם לשכור את שירותיו של יועץ משכנתאות יקבל כל בית אב על פי שיקול דעתו. אומנם השירות כרוך בתשלום, אך התועלת גבוהה מההשקעה והשירות משתלם. יועץ משכנתאות מקצועי יימנע מכם לעשות טעויות שתשלמו עליהן מחיר גבוה בעתיד, ויעזור לכם להרכיב את המשכנתא הנוחה ביותר עבורכם. חברת IC2 היא חברה המתמחה במתן שירותי יעוץ משכנתאות מקצועיים עבור לקוחות פרטיים ועסקיים. צוות החברה מיומן ומקצועי, היחס אישי וחם והצוות ידאג שתזכו למשכנתא בתנאים הנוחים ביותר. לקבלת פרטים נוספים או לצורך קביעת פגישה השאירו את פרטיכם באתר, וצוות היועצים שלנו ישמח להעניק לכם שירות אדיב ומקצועי, ולצרף אתכם לשורת הלקוחות המרוצים שלנו. מטרתנו היא לעזור לכם להשיג את בית החלומות בדרך הטובה ביותר, שתאפשר לכם חיי רווחה באמצעות בחינת יכולת העמידה בהחזרים החודשיים של המשכנתא