מהו קורס יועצי משכנתאות ומדוע כדאי לכם ללמוד שם

כיום, בכל העולם ובמיוחד בארץ קיים ביקוש רב ליועצי משכנתאות בעקבות השינויים הקיצוניים שעוברים במדינה עקב מחירי הנדל”ן. אזרחים רבים ממהרים לקנות דירות, עקב השינויים הבלתי צפויים ורוצים ליצור לעצמם שקט נפשי ולהיות בטוחים שרכשו נכס במחיר הזול ביותר שיכלו למצוא.

קורס יועצי משכנתאות הינו קורס מבוקש ביותר, כיום קיימת דרישה רבה יותר ליועצי משכנתאות, אם מצד כל הבנקים ואם מצד השוק שמחפש אחר יועצי משכנתאות חיצוניים.

תפקידכם העיקרי כיועצי משכנתאות הוא להיות בקיאים בכל מסלולי המשכנתאות אשר קיימים בשוק ולגרום ללקוחות שלכם לחסוך אלפי שקלים.

מהם התכנים הנלמדים בקורס יועצי משכנתאות

בקורס יועצי משכנתאות תרכשו ידע וכלים אשר יעזרו לכם להשתלב מבחינה תעסוקתית בכל המוסדות הפיננסים שקיימים בארץ. בקורס, תלמדו להכיר לעומק את צרכי הלקוח וכיצד לבנות לו תמהיל מותאם. בנוסף, תיחשפו לאסטרטגיות שונות בהנחיה וייעוץ אשר יעזרו לכם בשטח.

בחלק ממוסדות הלימוד בארץ, מתנסים בעבודה מעשית ומייעצים בפועל למשפחה כחלק מעבודה מעשית בקורס.

על מנת להתקבל לקורס, עליכם להיות בוגרי 12 שנות לימוד, היתרון הגדול הוא שלא תמיד תצטרכו תעודת בגרות מלאה על מנת להתקבל ללימודים. בחלק ממוסדות הלימוד רקע בכלכלה יכול להוות יתרון, אבל זה לא מה שיגביל אתכם, בסופו של דבר אתם מתקבלים באמצעות עמידה בראיון אישי.

בסוף הקורס, תקבלו תעודת גמר מהמוסד הלימודי בו רכשתם את השכלתכם בתחום, התעודה שתקבלו בסוף הקורס תהיה מותנית בעמידה בבחינה חיצונית מטעם לשכת יועצי המשכנתאות. למרות שכיום, אין צורך בתעודה רשמית על מנת לעסוק בייעוץ למשכנתאות, אך התעודה שתקבלו תהווה עבורכם “כרטיס הביקור” מקצועי אשר יוכיח שרכשתם את המקצוע באופן מסודר וכי למדתם אצל הטובים ביותר.

מדוע הקורס יהפוך אתכם למבוקשים בשטח?

פחות ופחות אנשים נוטים היום להיכנס לבנק לבקש משכנתא מכוון שבסופו של דבר לבנק אינטרס משל עצמו. כל אדם חכם יודע שלפני שהוא פונה לבנק, הוא חייב להתייעץ קודם עם יועץ השקעות. אתם בתור יועצים, יש לכם כוח, הלקוחות שלכם סומכים עליכם שתתאימו להם תמהיל של משכנתא שיהיה המשתלם ביותר עבורם, ויסמכו עליכם שתפחיתו את העמלות אשר גובים הבנקים.

כאשר תסיימו קורס יועצי משכנתאות בהצלחה ובמידה ותהיו מקצועיים בשטח, תוכלו לא רק לקבל סיפוק מעבודתכם אלא גם רווח כלכלי נאה ביותר, אנשים יהיו מוכנים לשלם לכם הרבה על מנת שתתאימו להם את מסלול המשכנתא המשתלם ביותר.