מה עדיף משכנתא חדשה או מחזור משכנתאות?

במהלך הבחירות שעלינו לעשות במהלך לקיחת משכנתא, אנחנו עומדים מול אינספור מושגים ותהיות, שנראים לנו כמו שפה זרה. הדרך היעילה והבטוחה ביותר לבחור את מסלול המשכנתא הנוח ביותר, הוא באמצעות ייעוץ משכנתאות של חברה מנוסה בתחום, כמו חברת imgr אשר מעניקה לכל לקוח שירות אדיב וסובלני, בנוגע לכל שאלה שעולה במהלך התהליך. אחת מהאפשרויות שיועצי המשכנתאות ימליצו לכם עליה, היא מחזור משכנתא, המהווה תהליך שבמהלכו פורעים את המשכנתא מין הבנק ולוקחים משכנתא אחרת במקום. אומנם תיאלצו לשלם על מספר עמלות בהתאם לריבית, אך לעיתים זה יכול להיות פיתרון מאוד מוצלח לחיסכון בעלויות רבות.

עמלות על מחזור משכנתא

העמלות עליהן תצטרכו לשלם הן עמלת מדד ממוצעת, במידה והמשכנתא בה בחרתם צמודה למדד וממוחזרת לפני ה-15, עמלת תפעול עבור הפעולות בתיק המשכנתא, עמלת אי הודעה מוקדמת אם לא הודעתם עשרה ימים מראש ועמלת היוון המחושבת לפי ההפרשים של הריביות בין הריבית הקיימת במשק לבין הריבית המקורית. אז מה עדיף משכנתא חדשה או מחזור משכנתאות? אין ספק כי התשובה נעוצה ברצון שלכם ובמצבכם הפיננסי. מחזור משכנתאות יכול להיות אפקטיבי במידה שהריבית במשק נמוכה הרבה יותר מהריבית שלקחת במקור. בכדי לוודא כי אכן מחזור משכנתא עדיף לכם, התייעצו עם יועץ משכנתאות של חברת imgr, בכדי שיוכל לחשב את היתרונות מול החסרונות של המחזור.

אז מה עדיף משכנתא חדשה או מחזור משכנתאות?

אחת מהסיטואציות בהן תוכלו לדעת מה עדיף משכנתא חדשה או מחזור משכנתאות, היא במידה ותקבלו סכום כסף גדול עימו תוכלו להתפטר מהמשכנתא במכה אחת, בלי להמשיך לשלם ריביות ולהתמודד עם החזרים חודשיים. ייתכן כי יועץ המשכנתאות של חברת imgr ייעץ לכם לקחת משכנתא חדשה, רק במידה ותרצו לשנות את המסלול בכדי לשלם ריבית נמוכה יותר מהמקור, אך במקרה של תשלום סופי על כל המשכנתא, מחזור משכנתא זו הבחירה הנבונה. יועצי המשכנתאות של חברת imgr מעניקים ייעוץ אובייקטיבי, נטול אינטרסים אישיים ומבטיחים ללוות כל לקוח בכל בחירה במהלך התהליך. ייעוץ נכון יהיה אפקטיבי ויעיל להשגת משכנתא משתלמת ויציבה.