צור קשר

חברת IC2 משכנתאות, חברה לייעוץ פיננסי ולמשכנתאות שנוסדה מתוך הרצון להעניק מענה לכל דורש, בסיוע לבחירת המשכנתא הנוחה והמשתלמת ביותר. בישראל, הבנקים מחזיקים בשליטה כלכלית כמעט מלאה בכל הקשור למשכנתאות, מה שמחייב ייעוץ של גוף חיצוני, לו אין אינטרסים כלכליים בבחירה של הלקוח. לאחר סקר שוק נרחב, התוצאות הראו כי הלווה הישראלי אינו מודע לכל השיקולים הקיימים בבחירת מסלול משכנתא, מה שמונע ממנו ליהנות מתמהיל משכנתא בטוח, נוח ומשתלם.

חוסר המודעות וחוסר הידע מובילים להפסד כספי גדול, שברוב המקרים היה נמנע, לולא הלקוח היה נעזר בייעוץ מקצועי של גוף חיצוני. בין מגוון השירותים שחברתנו מעניקה, הלקוח יכול ליהנות מסיוע לקבלת משכנתא לרכישת דירה מקבלן, משכנתא לרכישת דירה יד שנייה, משכנתא לבנייה עצמית, משכנתא לכל מטרה, מחזור משכנתא וכמובן ייעוץ פנסיוני וביטוחי חיים.

הצוות המקצועי של חברת IC2 משכנתאות מונה יועצים ומומחים בעלי ידע וניסיון רב בתחום המשכנתאות והמימון, מה שיבטיח לכם שקט נפשי והגשמת חלומות, בבחירת תמהיל המשכנתא הטוב ביותר בשוק המשכנתאות, שיוביל אתכם לרכישת הבית אותו רציתם תמיד.

במהלך השנים בהן ליוותה חברת IC2 משכנתאות את לקוחותיה, נראה כי סייעה לצמיחה בריאה של משפחות רבות, שלמרות הקושי הכלכלי בישראל, הצליחו לרכוש בית וליהנות ממנו. מגוון השירותים מותאמים לצרכים של הלקוח ומאפשרים לו לבנות תמהיל ייחודי המותאם למידותיו.

בפגישת ייעוץ עם המומחים שלנו תוכלו להתקרב עוד צעד לעבר החלום, לקבל מענה שירותי ואדיב ללא אינטרסים, ליווי מקצועי, יעיל ואמין.