5 יתרונות  לשכור את שירותיו של יועץ משכנתאות 

יש יתרונות רבים ובעיקר תועלת רבה בשכירת שירותיו של יועץ משכנתאות מקצועי.  ניתן לקבוע בוודאות כי ייעוץ משכנתאות מקצועי חוסך לזוגות צעירים זמן וכסף – שני משאבים שאי אפשר להפריז בחשיבותם.

מדובר בהחלטה כבדת משקל וגם, אכן, הרת גורל, גורל שאתם, מרצונכם החופשי, חורצים אותו… כשם שאתם או איש מקצוע מטעמכם בודקים ביסודיות ובקפידה רכב שאתם מתכננים לרכוש, כך, יש הכרח לבחון בקפידה את תנאי המשכנתא המוצעים לכם ואף יותר, שהרי אין להשוות את מחירו של רכב למחירה של משכנתא.

חמש סיבות עיקריות ( שהן גם חמישה יתרונות) לכדאיות ואף לצורך בשכירת שירותיו של יועץ משכנתא חיצוני:

  1. חלוקה בנטל האחריות הכבדה המוטלת על כתפיכם מעצם הצורך לקחת הלוואה גדולה לתקופה ארוכה. חלוקת האחריות עם יועץ מקצועי תורמת לשקט ולביטחון שלכם, בידיעה ובתחושה כי הטיפול בנושא מורכב זה מסור בידיו של מומחה הבקיא בכל היבטיה של הלוואת משכנתא.
  2. היועץ חוסך לכם זמן ומפחית באופן משמעותי את הריצות שלכם אחרי גורמים שונים. הוא מתמקח עבורכם עם מציעי ההלוואות ומשיג עבורכם את התנאים הטובים ביותר, כלומר- בעיקר – הפחתת שיעור הריבית.
  3. היועץ עושה לכם סדר בשפע הנתונים. מאחר שהסיכון והאפשרות לטעות הוא גבוה, הוא עושה לכם סדר במושגים ומסביר לכם מה משמעותם. הוא מנקה עבורכם את רעשי הרקע השונים.
  4. הוא מצמצם עד למינימום את מרווח הטעות, שעלולה לגבות מכם סכומים העשויים להיאמד בעשרות אלפי שקלים.
  5. ראש שקט. פשוטו כמשמעו. עצם הידיעה כי הטיפול במשכנתא  מופקד בידי יועץ משכנתאות מקצועי מאפשרת לכם לא רק לישון בשקט אלא גם לנהל את שגרת חייכם בראש שקט.

משכנתא היא הלוואה ארוכת טווח המשפיעה בהכרח על כל חייכם. ההתחייבות להחזר חודשי קבוע של אלפי שקלים מחייבת אתכם להתנהל באופן זהיר ומושכל, ולוודא כי תמיד יהיו ברשותכם סכום הכסף הנדרש לתשלום ההחזר החודשי.

היות שלאורך זמן שינויים לא רק צפויים אלא הם בלתי נמנעים, חשוב  שמי שילווה אתכם לאורך כל הדרך יהיה איש מקצוע שיידע ליידע אתכם על אודות